PULDI REMONT

PULDI REMONT

Mängukonsoolide pultide remont

Puldi remont on üks meie teenustest. Meile võib tuua puldi, millel on katki mõni tavaline nupp, analoogmoodul, laadimispesa või aku. Kasutame spetsiaalseid tarkvarasid ja töövahendeid pultide testimiseks ja nuppute töökorrasolekus veendumiseks. Analoogmoodulide ehk potentsiomeetrite vahetuse puhul kasutame ainult originaalvaruosasid.

Katkised nupud?

Xboxi ja Playstation pultide põhiveaks on, et R2 või L2 nupp ei anna enam välja 100%. See tähendab, et rallimängu mängides on Teie auto gaas näiteks 70 või 80 protsendi peal. Playstation DualShock 4 või Xbox plutide teiseks probleemiks on vasakpoolse potentsiomeetri ehk analoogmooduli ragisema hakkamine. Samuti võib analoogmoodul hakata kiskuma vasakule-paremale või üles-alla.

Katkised analoogid?

Analoognuppude põhiliseks probleemiks on see, et nad hakkavad “ühele poole kiskuma”. See viitab sellele, et analoogmoodul on vigane ja tuleb välja vahetada. Samuti võib ka Playstation DualShock või Xbox puldi analoogmoodul töötada niinimetatud 70% peal. Näiteks lükkate mooduli otse üles ja ootate, et teie mängutegelane jookseks kiirest, aga tegelane jookseb ainult 80% jõudlusega.

Kui avastate ennast sellistest olukordadest, siis tooge oma DualShock või Xbox pult meile analoogmooduli vahetusse.

Teostame analoogmoodulite vahetust.

Katkine aku või laadimispesa?

Puldi remont võib tähendada ka seda, et aitame Teil korda saada laadimispistiku või välja vahetada aku. Laadimispesa tööseisukorrast on lihtne aru saada – pulti laadijaga ühendades ei lähe põlema ühtegi tuld.

Akude vahetuse puhul kasutame ainult kvaliteetseid originaalakusid.

Meil on ka võimalik oma mänugkonsooli puldile uus aku tellida. Selleks võta meiega ühendust kõrvaloleva kontaktivormi kaudu, ning pane “Sõnum” lahtrisse oma puldi täpne mudel ja igaks juhuks sa seerianumber.

Kui palju maksab puldi remont?

Puldi analoogmooduli vahetus maksab 30€ (sisaldab varuosa hinda).

Muude tööde puhul teeme teile selge hinnapakkumise pärast pulti tehnilist kontrolli.

Kliendi meelespea

Palume pulti remonti tuues alati täpsustada ka seda, kas keegi on varem pulti remontinud. Alati võtke kaasa ka toitejuhe.

Kaubamärgid: Sony PlaystationMicrosoft XboxNintendo

Mängukonsooli transpordi võimalused:

TULEN ISE TÖÖKOTTA                      SMARTPOST                             COLLECTNET

*Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu